Čalounické služby

Čalounické služby

Čalounění dveří

Jednou z našich hlavních činností je tzv. čalounění dveří na rám pomocí izolačních vnitřních vrstev.
Pro méně náročné zákazníky nabízíme i čalounění na molitan, které ale nemá tyto izolační vlastnosti.

Touto úpravou získají dveře atraktivní vzhled, ale zejména slouží jako zvuková a tepelná izolace. Čalounění je možno provést na jedné i z obou stran dveří různých velikostí. Dle přání a preferencí zákazníka nabízíme různé druhy prošití, barvy, designy a materiály.

Pomocí čalounění je možno také zrenovovat staré dveře, které tak získají nový vzhled.

Shrnovací stěna

Shrnovací dveře a stěny

Koženkové shrnovací stěny a dveře umožňují rychlé a elegantní rozdělení domácích i komerčních vnitřních prostor. Jednou z hlavních výhod tohoto řešení je úspora místa.

K dispozici jsou různé povrchy a barvy, které budou ladit s vašim interierem. Prostory rozdělené shrnovací stěnou nebo dveřmi jsou odděleny nejen opticky, ale i akusticky.

Shrnovací dveře a stěny vyrábíme na zakázku dle konkrétních potřeb zákazníka, požadovaných rozměrů a úprav. Při instalaci není potřeba narušovat podlahu.

Renovace nábytku

Čalounění a renovace nábytku

Čalouněný nábytek není vždy potřeba měnit za nový i při sebemenším poškození, některé kusy rozhodně stojí za opravu.

Čalounění nábytku zahrnuje širokou škálu činností a služeb s tím spojených, proto někdy spolupracujeme i truhlářstvími a dalšími řemeslníky.

Zaměřujeme se zejména na:

  • Čalounění sedacích souprav
  • Čalounění křesel, židlí a taburetů
  • Čalounění postelí, válend a kuchyňských lavic
  • Čalounění a renovace starožitného nábytku

Našimi spolupracovníky při renovaci a opravách nábytku jsou truhlářství Pavel Rybařík, truhlářství Petr Pazdera a truhlářství Tomáš Havlíček.

Autočalounění

Čalounění aut, lodí a letadel

Čalounění automobilů, lodí a letadel je speciální obor, kterému se věnujeme již dlouhou řadu let.

Zabýváme se zejména čalouněním a opravou sedaček a interiérů různých dopravních prostředků. Renovujeme také přístrojové desky, výplně, potahy apod.

Máme zkušenosti také s čalouněním a opravou interiérů veteránů.

Čalounění zdravotnického materiálu

Čalounění zdravotnického nábytku

Nabízíme čalounění zdravotnického nábytku a vybavení, zejména speciální vyšetřovací křesla pro lékaře, stomatology, rehabilitační zařízení apod.

V oblasti čalounění a výroby zdravotnického nábytku spolupracujeme s firmami MARO – Mader, s.r.o – vybavení zdravotnických zařízení a TRYSTOM, spol. s.r.o. – přístrojová a zdravotnická technika.

Služby

Na míru

V případě poptávky čalounických služeb nás neváhejte kontaktovat. Po domluvě přijedeme za vámi nacenit a zaměřit danou zakázku, ukážeme vám vzorník materiálů, navrhneme nejlepší řešení a zajistíme i dopravu nábytku do naší čalounické dílny. Působíme po celé ČR i v okolních státech.

Poptávkový formulář


Čalounictví AC interier