Ukázky prací

Reference zákazníků

Nechal jsem opravit koženou roztrhanou sedačku do auta. Jsem velmi spokojen. Práce odvedená, tak jak jsem chtěl 10/10, domluva taky 10/10. Rychlost 11/10 na 2 den hotové. Přijímací slečna velmi příjemná a usměvavá.

X. C.

Reference zákazníků

S realizací jsem spokojena, termín i cena dle dohody, komunikace bez problémů. Kvalita práce výborná, opraveno vše!

Marie C.

Reference zákazníků

S prací firmy jsem spokojena. Všechno, co jsem požadovala i to, co jsem ještě telefonicky doplňovala navíc, bylo splněno. Kvalita práce dobrá, firma vstřícná a komunikativní.

Svatka S.

Reference zákazníků

S realizací jsem velice spokojena, byl dodržen termín, i dohodnutá cena. Komunikace s dodavatelem výborná. Závady se nevyskytly, žádné jsem nezjistila. Věřím, že tato firma odvádí kvalitní práci.

Simona L.

Reference zákazníků

S realizací jsem spokojen. Přijeli téměř okamžitě. Udělali jsme spolu prohlídku poškozené střechy, vyhodnotili a asi do čtyř dnů byla střecha opravena. Spokojen jsem i s cenou.

M. Ulrych

Reference zákazníků

Výborná domluva, rychlá realizace, spokojenost. Doufám, že renovace vydrží nějaký rok a budeme dlouho spokojeni. Firmu mohu vřele doporučit.

Karel J.

Reference zákazníků

Naprostá spokojenost, na všem jsme se dohodli a firma všechno splnila. Vyměnila čalounění za látkové, domluva s ní byla perfektní a odvedená práce také.

Věra K.

Reference zákazníků

Sedací souprava je opravena, s výsledkem jsem velmi spokojen. Oprava byla provedena rychle a kvalitně, včetně dopravy až do bytu. Komunikace naprosto bez problémů. Cena byla dodržena dle domluvy…

Jindřich P.