Ukázky prací

Reference zákazníků

Realizace kuchyňských linek proběhla bez sebemenších problémů, firma dodržela rozpočet, termíny, perfektní jednání, domluva. Můžu jen doporučit.

Jiří K.

Reference zákazníků

Nechal jsem opravit koženou roztrhanou sedačku do auta. Jsem velmi spokojen. Práce odvedená, tak jak jsem chtěl 10/10, domluva taky 10/10. Rychlost 11/10 na 2 den hotové. Přijímací slečna velmi příjemná a usměvavá.

X. C.

Reference zákazníků

S realizací jsem spokojena, termín i cena dle dohody, komunikace bez problémů. Kvalita práce výborná, opraveno vše!

Marie C.

Reference zákazníků

S prací firmy jsem spokojena. Všechno, co jsem požadovala i to, co jsem ještě telefonicky doplňovala navíc, bylo splněno. Kvalita práce dobrá, firma vstřícná a komunikativní.

Svatka S.

Reference zákazníků

S realizací jsem velice spokojena, byl dodržen termín, i dohodnutá cena. Komunikace s dodavatelem výborná. Závady se nevyskytly, žádné jsem nezjistila. Věřím, že tato firma odvádí kvalitní práci.

Simona L.

Reference zákazníků

S realizací jsem spokojen. Přijeli téměř okamžitě. Udělali jsme spolu prohlídku poškozené střechy, vyhodnotili a asi do čtyř dnů byla střecha opravena. Spokojen jsem i s cenou.

M. Ulrych

Reference zákazníků

Výborná domluva, rychlá realizace, spokojenost. Doufám, že renovace vydrží nějaký rok a budeme dlouho spokojeni. Firmu mohu vřele doporučit.

Karel J.

Reference zákazníků

Naprostá spokojenost, na všem jsme se dohodli a firma všechno splnila. Vyměnila čalounění za látkové, domluva s ní byla perfektní a odvedená práce také.

Věra K.

Reference zákazníků

Sedací souprava je opravena, s výsledkem jsem velmi spokojen. Oprava byla provedena rychle a kvalitně, včetně dopravy až do bytu. Komunikace naprosto bez problémů. Cena byla dodržena dle domluvy…

Jindřich P.